У Маріуполі продовжують боротьбу із коронавірусом. Наразі у місті розгорнуто вже 343 койки та встановлюється ще 345 у рамках другого етапу боротьби. Встановлено і три додаткових кисневих станції рідкого газу на базі міської лікарні №9. На допомогу у боротьбі з COVID-19 прийшов соціально-відповідальний бізнес – Група Метінвест. Інвестиції компанії в цей проєкт склали понад 70 млн грн. Детальніше – у сюжеті «Маріупольської Служби Новин».
© ТОВ ТРО Маріупольське ТБ
https://mariupolskoe.tv
Ми у Facebook - https://www.facebook.com/mariupolskoe.tv/
Ми в Instagram - https://www.instagram.com/mariupolske_tv/
#МаріупольськеТБ #Маріуполь #МТБ #новини
© ТОВ ТРО Маріупольське ТБ
https://mariupolskoe.tv
Ми у Facebook - https://www.facebook.com/mariupolskoe.tv/
Ми в Instagram - https://www.instagram.com/mariupolske_tv/
#МаріупольськеТБ #Маріуполь #МТБ #новини
Комментариев нет.
